HAKKIMIZDA

2010 yılında faaliyetelrine başlamış olan firmamız Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi ve Çalışma Bakanlığı Ortak Sağlık Güvenlik Birimi lisanslarına sahiptir. Kurulduğu günden bu yana Lisanslı Çevre Danışmanlık ve OSGB Hizmetinin yanı sıra SHGM Yeşil Havalimanı ve Kültür Bakanlığı Yeşil Yıldız Projeleri , Çevre Bakanlığı Sera Gazı  Emisyonlarının İzlenmesi ve Raporlanması kapsamında bir çok kuruluşa danışmanlık ve eğitim desteği sağlamıştır.

Bünyesinde bulundurduğu tam zamanlı Gıda Mühendisleri ile ülkemizin önde gelen marketler zinciri BİM'in ana tedarikçisi olan Başak Gıda'nın İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerindeki tüm ekmek ve paketli ürün üreticilerine Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kurulması konusunda danışmanlık, eğitim ve habersiz denetim hizmetleri sunmuştur.

ISO Standartları başta olmak üzere bir çok ürün ve yönetim sistemi standartlarının işletmelerde hayata geçirilmesi konusunda danışmanlık ve eğitim desteği verilmiştir.

Son dönemlerde özelikle Sera Gazı İzleme Planı Hazırlama, Hesaplama, ISO 45001 İSG ve ISO 50001 EnYS kurulması konusunda yoğun olarak danışmanlık ve eğitim hizmeti sunan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile her geçen gün hizmet yepazesini artırmaktadır.

MİSYONUMUZ

Uzmanlığımız ve deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel bilgi kullanımıyla, müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına yapmış olduğu uzmanlık konularında birebir proaktif ve sonuç odaklı cevap veren çözümler geliştirerek müşterilerimizin gelişimine katkı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Tecrübesi, bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosu ve girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla "Mükemmel Hizmet Şirketi" olmaktır.

YUKARI ÇIK