ISO 20000

ISO 20000

ISO 20000 bilgi teknolojileri hizmetleri

Hizmet verdiğiniz müşterilerinizle aranızda sürekli iletişim halinde olmak bir işletemeciyseniz olağan bir durumdur. Müşterilerinize sunduğunuz hizmet, müşterileriniz tarafından sürekli kontrol edilmek istenebilir. Sadece müşteri ile kuracağınız iletişim değil, şirket içi iletişim de hızlılık ve iyi bir hizmet için şarttır. Bu iletişim esnasında veriler depo edilir. ISO 20000 bilgi teknolojileri hizmetleri belgesi ile size bu konuda yardımcı olacak alt yapıyı ve gereklilikleri sunacak yapıya verilen isimdir.

                  Dünya çapında kabul görmüş güvenlik sistemleri beraberinde iletişim sistemleri kullanmanız bilgilerin saklanmasına yardımcı olacaktır. Özellikle iletişim esnasında akan bilgiler sürekli kontrol bir şekilde iletilmeli, dışarının bilmesi gerekmeyen önemli bilgiler güvenle korunmalıdır.

ISO 20000 bilgi teknolojileri hizmetleri aracılığıyla müşterilerinize güven sağlarken kendi firmanızı ve depolanan bilgileri de güven içerisinde saklamış olacaksınız. Bu standartlar, sizi diğer rakip firmalardan ayıran en büyük özelliklerden biri olmaya aday göstermektedir. Size sağlanan bu referansla beraber güvenlik konusunda ileri teknolojiyi kullandığınızı uluslararası bir şekilde kanıtlamış olacaksınız.

                  Bu belge sayesinde daha çok kullanıcıya hitap ettiğiniz gibi elinizdeki kullanıcılara da bağlılık sağlamış olacaksınız. Yurt dışı ile iş yapmak istiyorsanız kapıyı aralamış olacaksınız. Daha hızlı ev güvenli bir şekilde iletişim sağlama, veri depolama işlemleri sayesinde cironuzda artış olacaktır. Sürekli verilen hizmet ile müşterilerinizi daha mutlu kılacaksınız.

                  Güvenilir bir hizmet her müşterinin beklentisidir. Siz ISO 20000 bilgi teknolojileri hizmetleri aracılığıyla güvenliğin en üst seviyede olduğunu kanıtlayacaksınız.

YUKARI ÇIK